PRACA
PRACA

PRACA

HOTEL SHUMA poszukuje KELNER/ KELNERKA/BARMAN

Zakres obowiązków:
Obsługa kelnerska gości restauracji
Obsługa kelnerska uroczystości typu przyjęcia, konferencje, wesela, grille.
Przyjmowanie płatności od gości w formie gotówkowej i bezgotówkowej
Prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów na sali restauracyjnej
Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń i sprzętów gastronomicznych, narzędzi oraz naczyń
Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami restauracji

Wymagania: Książeczka zdrowia SANEPiD
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy: Szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
Po okresie próbnym, umowę o pracę.

Informacje dodatkowe: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail podany w danych do kontaktu w tytule wpisując Kelner/Kelnerka/Barman