Restauracja
Restauracja

Restauracja

 

Restauracja, ze względu na swe położenie, została zaprojektowana tak, abyście Państwo poczuli się jak na pokładzie luksusowego, starego żaglowca.

Kącik kapitański z dużym kominkiem, okna w kształcie bulaja, stoliki z lampkami, koła sterowe na „górnym pokładzie” – to elementy klimatu, który dopełnia niebieskie niebo z galaktyką gwiazd i światłem żyrandoli.

To tutaj mogą Państwo zaprosić gości na wymarzoną uroczystość zorganizowaną na najwyższym poziomie. Dysponujemy główną salą restauracyjną mogącą pomieścić do 140 gości, a na antresoli do 80. Na Sali Bankietowej możemy przyjąć do 35 gości.

Nasza restauracja to nie tylko oryginalne wnętrze, ale także ciekawe menu, ciągle udoskonalane przez szefów kuchni. Nasz zespół kelnerski z wielką przyjemnością serwuje potrawy, które cieszą oko, a podane w towarzystwie dobrego wina, pachną i smakują niepowtarzalnie.

W załączeniu znajdziecie Państwo kartę menu obowiązującą w restauracji oraz specjały proponowane na marzec – format pdf. prosimy o cierpliwość przy otwieraniu.

Dokumenty do pobrania:

Karta win

Karta menu restauracji Shuma

Menu WIGILIJNE

Oferta komunijna